Про готель

Готель ``Атлантік``

Популярність відпустки на морському узбережжі з кожним роком зростає. Раніше українці воліли їздити на відпочинок за кордон. Тепер же якість обслуговування і послуги в готелях України нітрохи не поступаються європейським курортам. Найвідоміший і затребуваний курортне селище Одеської та Миколаївської області – це Коблево.

«Атлантик» – це готель, в якому є все, щоб відпочинок був по справжньому комфортним і безтурботним. Доглянута територія, сучасна техніка і меблі – ви дійсно відчуєте себе не гірше, ніж в готелях жарких країн.

При готелі працює кафе, в меню є лимонад, тайське морозиво, молочні коктейлі – все, що потрібно для відпочинку жарким літом. Курити на території можна тільки в спеціально відведеному місці. Територія охороняється – сторонні люди не зможуть потрапити на неї і порушити ваш спокій.

Готель «Атлантік» займає 8-поверховий будинок. З номерів відкривається чудовий краєвид на мальовниче селище Коблево. Номери на другому поверсі обладнані балконами. Відстань до пляжу всього 200 метрів, шлях до нього займе 2 хвилини. А якщо не хочеться нікуди йти – завжди можна позасмагати лежачи на шезлонгу і поплавати в басейні, глибина якого 2 м. А діти в цей момент будуть гратися на дитячому майданчику з іншими маленькими гостями готелю.

При готелі працює кафе, в якому пропонуються страви європейської кухні, гриль-меню, смачні коктейлі і прохолодні напої.

На території готелю є басейн, його глибина – 2 м. Також є lounge-зона з шезлонгами.

На території готелю є містка парковка для гостей на автомобілі. Вартість – 30 грн на добу.

Для маленьких гостей готелю обладнано дитячий майданчик, з сучасними гірками, гойдалками та іншими атракціонами.

У номерах і по всій території готелю працює високошвидкісний інтернет. Ви зможете завжди залишатися на зв’язку зі своїми близькими.

З номерів готелю відкривається вид на морське узбережжя Коблево. До пляжу всього 200 м.

Зв'яжіться з нами!